-5%
QL056stona
QL056 (1)
QL056aaa
karnisze
ql056xc (2)
light Guard rys
Kleje i inne

QL056T Mardom Decor

Original price was: 233,36 zł.Current price is: 221,69 zł.

Opis

Listwa karniszowa Mardom Decor QL056T W TECHNOLOGII LIGHTGUARD 18x200cm

Listwa karniszowa QL056T to doskonały wybór do zakrycia drążka lub szyny karniszowej. Została wykonana z PolyForce, który cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Została przystosowana do oświetlenia LED.  Listwa posiada prostą formę, która sprawdzi się do wszystkich typów mieszkań. Swoim wyglądem przypomina zabudowę kartonowo gipsową, jednak jest od niej dużo trwalsza. Listwa karniszowa została wykonana z zaawansowanego technologicznie tworzywa PolyForce, które zapewnia wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. QL056T jest wodoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w wilgotnym środowisku jak kuchnia czy łazienka. Wysokie parametry techniczne gwarantują nienaganny wygląd listwy, nawet po upływie wielu lat. Listwa karniszowa jest także odporna na promienie słoneczne dlatego możesz mieć pewność, że z czasem użytkowania nie zżółknie, zachowując swój pierwotny śnieżnobiały odcień. Przemyślany design sprawia, że listwa doskonale współgra z oświetleniem LED. Innowacyjna technologia LightGuard® zapewnia efekt idealnie rozproszonego światła. Diody nie przebijają przez materiał, a Ty nie musisz się martwić o dodatkowe obklejanie taśmy LED folią aluminiową. Listwę karniszową można bez problemu przyciąć i dopasować do długości dowolnej wnęki okiennej.

Pokryta farbą podkładową, nadaje się do malowania dowolną farbą wodną . Malowana na dowolny kolor RAL/NCS  z użyciem farb wolnych od rozpuszczalników. Lekka, bardzo twarda, odporna na uderzenia i wilgoć, odporna na zmywanie, niepalna oraz nietoksyczna o  gładkiej powierzchni. Wykonana z Polyforce. Została pokryta powłoką chroniącą przed zapleśnieniem dzięki czemu możemy ją stosować w łazience.

Wymiary:

wysokość  17,9cm

szerokość  5,5 cm

długość   200cm

NIE JEST TO STYROPIAN CZY STYRODUR.

MONTAŻ SZTUKATERII MARDOM DECOR

  • W miarę możliwości, należy unikać łączenia odcinków krótszych niż 30-50 cm gdyż bardzo trudno w takim przypadku jest utrzymać jednolitą linię listwy, co może objawiać się widocznym jej załamaniem.
  • Cięcie listew należy wykonywać piłą z drobnymi zębami.
  • Jeśli jest to piła elektryczna kątowa ciecia wykonujemy szybkim ruchem.
  • Do montażu listew karniszowych zaleca się użyć mocnego kleju montażowego Mardom Max który szybko reaguje z podłożem. Kleje należy nakładać liniowo.
  • Listwy karniszowe należy skutecznie połączyć na suficie klejem do łączeń  Mardom Fix Extra by w tym miejscu w przyszłości pod wpływem naprężeń nie następowało pęknięcie. Miejsca na które nakładany będzie klej muszą być suche i odpylone. Łączenia uzupełniamy i szpachlujemy Elastyczną Masą Szpachlową.
  • Aby zapewnić trwałość połączeń, powierzchnia ściany lub sufitu musi zostać przygotowana jak do typowego malowania. Bezwzględnie należy usunąć warstwy starej farby klejowej, głuchy tynk, odpadającą szpachlę gipsową czy tapetę, a powierzchnie zagruntować. Nadmiar kleju montażowego można usunąć wilgotną szmatką lub gąbką. Po zaschnięciu klej można wyszlifować drobnym papierem ściernym.
  • Jeśli mają Państwo pytania udzielamy udzielamy informacji i porad .
  • WSZYSTKIE KLEJE , SZPACHLE SĄ DOSTĘPNE W NASZYM SKLEPIE

    LISTWY KARNISZOWE MARDOM DECOR MOGĄ BYĆ STOSOWANE Z RÓŻNYMI RODZAJAMI KARNISZÓW

Informacje dodatkowe

Wysokość

179

Szerokość

55

Długość

2000

Marka

Mardom Decor

Materiał

Polistyren HD

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „QL056T Mardom Decor”